Zapojte se

Líbí se vám náš projekt? Pojďte nám s ním pomoci! Můžete se zapojit jako dobrovolník, jednorázově nám přispět finančním darem, nebo náš domov podporovat dlouhodobě – vždy půjde 100% vámi darované částky přímo do Nepálu.

Adopce na dálku

V programu Adopce na dálku budete v kontaktu s konkrétním dítětem z domova, které si vyberete.

Párkrát do roka od něj/jí dostanete dopis či obrázek. Budete mít přístup do zaheslované sekce tohoto webu, kde pravidelně zveřejňujeme novinky se spoustou fotek. Budeme rádi, když „svému“ dítěti občas pošlete dopis nebo dáreček a podpoříte ho ve studiu. Můžete se na nás klidně přijet do Nepálu i podívat!

Jak začít

Moc nám pomůže, pokud se rozhodnete náš domov podpořit! Všechny Vaše peníze jdou přímo na výdaje spojené s dětmi: školné, školní potřeby, jídlo, oblečení, případná léčba apod.

Prosím, mějte na paměti, že Vaše prostředky slouží domovu jako celku. Nejdou výhradně na vybrané dítě. Pokud by se výjimečně stalo, že „Vaše“ dítě z jakéhokoli důvodu domov opustí (většinou jde o rodinné důvody, které my – a často bohužel ani dítě, i když nesouhlasí – neovlivní), Vaše podpora na to není fixována a pokračuje. Náklady na provoz domova se totiž prakticky nemění.1. Ujistěte se, že víte všechny informace o tom, jak adopce probíhá. Pokud máte nějaké dotazy, mrkněte se do sekce Často kladené otázky.

2. Pokud jste se rozhodli, že se chcete do adopce na dálku zapojit, odešlete trvalý příkaz a to na minimální částku 500 Kč/měsíc na náš účet 43-7142560267/0100. Zároveň si obstarejte potvrzeni o zadání trvalého příkazu či printscreen internetového bankovnictví.

3. Rozhodněte se, se kterým z našich dětí si chcete dopisovat. Pokud si žádné z dětí nevyberete, necháváte tak výběr na nás.

4. Odešlete nám své doplňující údaje (Vaše trvalé bydliště plus korespondenční adresu, pokud se liší a rodné číslo kvůli smlouvě.) na e-mail: aja@thao.cz a my si Vás zaregistrujeme.

Zobrazit méně o adopci na dálku

Finanční dar

Budeme rádi za jakoukoli částku na provozování našeho domova.
Číslo účtu je 43-7142560267/0100.

Díky tomu, že většinu našich nákladu platí ze svých zisků e-shop Thao.cz, jde 100% Vašich darů přímo do Nepálu. Nenecháváme si z Vašich darů ani rupii!

Chci adoptovat nebo přispět

Odesláno

Děkujeme za odeslání formuláře.

Snažíme se reagovat ihned, ozveme se nazpět běhěm 24 hodin, maximálně během jednoho pracovního dne

Děkujeme, že se chcete zapojit

Vyplňte prosím následující údaje. Jsou potřebné pro Vaši identifikaci.

PŘÍSPĚVKY ZASÍLEJTE NA BANKOVNÍ ÚČET 43-7142560267/0100

Vyplňte prosím Vaše jméno
Vyplňte prosím Vaše příjmení
Vyplňte prosím správně e-mail
Vyplňte prosím správně telefonní číslo
Zadejte prosím celou svou korespondenční adresu
Vyplňte prosím Vaše rodné číslo
Vyplňte prosím výši příspěvku
Vyplňte číslo účtu, ze kterého budete platit
Vložte potvrzení o jednorázové platbě a nebo trvalém příkazu. Stačí prinstcreen z banky.

Nákup módy z Nepálu

Ráda nakupujete a chcete pomoct dětem? Mrkněte do stejnojmenného obchodu s nepálskou módou Thao.cz.

Většinu našich nákladů totiž hradí právě jeho příspěvky ze zisku. To znamená, že každým nákupem pomůžete našemu domovu i Vy. Vážíme si všech darů a těch, které udělají radost i Vám, ještě víc! :)

Naše hodnoty
  1. Šetříme peníze
  2. Šetříme čas
  3. Nevnucujeme se
  4. Kontrolujeme výsledky

Dobrovolnictví

Hledáme dobrovolníky do Nepálu! Požadavky: nebát se jíst rukama, neztrácet nervy, když na vás skáčou desítky dětí, sebediscipína, angličtina a čas minimálně jeden měsíc. Čeká tu na vás pomoc s výukou i organizací volného času dětí. Pro více informací pište na aja@thao.cz, kam můžete rovnou poslat i své CV.

Napsali o nás

Přečtěte si příběhy naší zakladatelky Michaely „Myshi“ Košťálové nejen o tom, jak vypadá každodenní realita těch nejchudších obyvatel Nepálu.