Uklízecí den

Když se potká česká hospodyňka a nepálská hygiena, může to skončit jen jedním způsobem... Velkým úklidem!


PUBLIKOVÁNO 18.2.2017

Uklízecí den

Když se potká česká hospodyňka a nepálská hygiena, může to skončit jen jedním způsobem... Velkým úklidem!

Děti měly nečekaně kvůli nehodě jedné z učitelek dva dny volna. Her, zábavy a tančení je prý vždycky dost, ale podle naší místní koordinátorky Áji je málo uklízení! :D Tak dětem nakoupila rukavice, čisticí prostředky a zapřáhla je do úklidu koupelen, které děti z vesniček, kde neexistuje tekoucí voda nebo kanalizace, pěkně zanedbávají. Starší i menší děti se ale do úklidu nadchly a pak si libovaly, jak se koupelna leskne a krásně voní. Jak dlouho tipujete, že jim to vydrží? :) My doufáme, že aspoň 14 dní – když se jim podaří v koupelnách udržovat čistotu, dostanou holky do pokojíčků zrcadla (jojo, holky jsou stejné všude). Tak snad to bude dost velká motivace!

Naše hodnoty
  1. Šetříme peníze
  2. Šetříme čas
  3. Nevnucujeme se
  4. Kontrolujeme výsledky

Zapojte se

100 % vašich darů putuje přímo do Nepálu!

Dobrovolnictví

Hledáme dobrovolníky do Nepálu! Požadavky: nebát se jíst rukama, neztrácet nervy, když na vás skáčou desítky dětí, sebediscipína, angličtina a čas minimálně jeden měsíc. Čeká tu na vás pomoc s výukou i organizací volného času dětí. Pro více informací pište na aja@thao.cz, kam můžete rovnou poslat i své CV.

Napsali o nás

Přečtěte si příběhy naší zakladatelky Michaely „Myshi“ Košťálové nejen o tom, jak vypadá každodenní realita těch nejchudších obyvatel Nepálu.