Přátelská Nisha

Nisha má velmi podobný příběh jako Subina. Od narození má problémy s nohami a musela podstoupit několik operací.

Nemocná, ale nezničitelná Nisha

Nisha má velmi podobný příběh jako Subina. Od narození má problémy s nohami a musela podstoupit několik operací.

Rodiče jsou velmi staří a slabí, Nishini starší sourozenci už dávno odrostli a rodiče už se nezmohli na to, se o Nishu postarat. Sedmnáctiletá Nisha je u nás ale tak spokojená, že ani nechce na prázdniny a velké svátky jezdit domu. Jaká Nisha je? Dost možná ta nejpřátelštější dívka u nás! Je prostě úžasně vstřícná ke všem a miluje úplně každého, koho potká. Ve škole jí to bohužel nejde jako ostatním dívkám v jejím věku – jenže ty už s námi tak bydlí o několik let déle. Na ambicích a chuti se vzdělávat jí to ale neubírá a stejně všude hrdě prohlašuje, že bude zdravotní sestřičkou :)

Naše hodnoty
  1. Šetříme peníze
  2. Šetříme čas
  3. Nevnucujeme se
  4. Kontrolujeme výsledky

Zapojte se

100 % vašich darů putuje přímo do Nepálu!

Dobrovolnictví

Hledáme dobrovolníky do Nepálu! Požadavky: nebát se jíst rukama, neztrácet nervy, když na vás skáčou desítky dětí, sebediscipína, angličtina a čas minimálně jeden měsíc. Čeká tu na vás pomoc s výukou i organizací volného času dětí. Pro více informací pište na aja@thao.cz, kam můžete rovnou poslat i své CV.

Napsali o nás

Přečtěte si příběhy naší zakladatelky Michaely „Myshi“ Košťálové nejen o tom, jak vypadá každodenní realita těch nejchudších obyvatel Nepálu.